Obsah stránky

Aktuální informace - Pohostinství u Gábinky

úterý, 02. listopad 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Vážení spoluobčané, z důvodu šíření různorodých informací a teorií o fungování „Pohostinství u Gábinky“ Vám sděluji následující. Obec po dohodě se současným nájemcem zveřejnila záměr na pronájem pohostinství od listopadu 2021. Samotné vyhlášení záměru neznamená automatické ukončení stávající nájemní smlouvy. Mezi obcí a nájemcem je dohoda, že pokud se obci nepodaří najít nového pronajímatele bude i nadále pohostinství provozovat dle svých aktuálních možností (aktuálně od pátku do neděle). Nájemní smlouva vypovězena není a nový nájemce je prozatím také v nedohlednu. Zde si Vás dovolím požádat o spolupráci, v případě, že víte o někom, kdo by mohl mít zájem v naší obci provozovat pohostinství tak za kontakt budeme rádi. Patrik Mikulášek, starosta

Text // Správce


Vážení spoluobčané,

z důvodu šíření různorodých informací a teorií o fungování „Pohostinství u Gábinky“ Vám sděluji následující. Obec po dohodě se současným nájemcem zveřejnila záměr na pronájem pohostinství od listopadu 2021. Samotné vyhlášení záměru neznamená automatické ukončení stávající nájemní smlouvy. Mezi obcí a nájemcem je dohoda, že pokud se obci nepodaří najít nového pronajímatele bude i nadále pohostinství provozovat dle svých aktuálních možností (aktuálně od pátku do neděle). Nájemní smlouva vypovězena není a nový nájemce je prozatím také v nedohlednu. Zde si Vás dovolím požádat o spolupráci, v případě, že víte o někom, kdo by mohl mít zájem v naší obci provozovat pohostinství tak za kontakt budeme rádi.

Patrik Mikulášek, starosta

Patička stránky