Obsah stránky

Aktuality

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 20 [ > ]
 
Bez náhledu

Informace - Základní škola Sloup

pátek, 11. květen 2020 // ŠKOLA

"Ředitel ZŠ Sloup upozorňuje rodiče, že pro docházku žáka 1. - 5. třídy do školy od 25. května je podmínkou podle vyhlášky ministerstva školství nejpozději do pondělí 18. května do školy doručit přihlášku - čestné prohlášení. Přihláška je k dispozici ke stažení na webu ZŠ Sloup. Vstup do školy bude umožněn pouze přihlášeným žákům a čestné prohlášení již nelze odevzdat po uplynutí termínu 18. května."

 
Bez náhledu

Zasedání zastupitelstva obce

pátek, 04. květen 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Oznamujeme občanům, že ve středu 6.5.2020 se od 17:30 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu uskuteční veřejná schůze zastupitelstva obce. Program zveřejněn na úřední desce a internetových stránkách obce.

 
Bez náhledu

Sběrný dvůr Veselice

čtvrtek, 30. duben 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Oznamujeme občanům, že v pátek 1.5.2020 je sběrný dvůr ve Veselici uzavřen.

 
Bez náhledu

Informace - Nemocnice Blansko

čtvrtek, 30. duben 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Rozvolňování mimořádných opatření v Nemocnici Blansko Od 20. 4. 2020 je možné se objednávat k neakutním vyšetřením do následujících ambulancí: interní ambulance II (nemocnice), interní ambulance III (poliklinika), alergologie, diabetologie, endokrinologie, gastroenterologie vč. endkoskopií, hematologie, kardiologie vč. ECHO a Holterů, revmatologie, nefrologie, neurologie, plicní vč. bronchoskopie, onkologie, kožní, rehabilitace, psychologie, ortopedie (krček), ultrazvuk, CT, NMR, mamografie, urologie, ORL, nukleární medicína diagnostika, logopedie.

 
Bez náhledu

Opatření k zápisu do Mateřské školy

středa, 08. duben 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Informace k zápisu dětí do Mateřské školy

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 20 [ > ]

Patička stránky