Obsah stránky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 35 [ > ]

Přerušení dodávky vody

pondělí, 08. listopad 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 11.11.2021 bude v době od 8:00 do 14:00 hodin přerušena dodávka vody. Důvodem jsou práce na hlavním přivaděči do obce.

Informace obce Vavřinec - sběrný dvůr

čtvrtek, 04. listopad 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Informujeme občany o změnách na sběrném dvoře odpadů ve Veselici: S účinností od 1.11.2021 došlo k níže uvedeným změnám cen za uložení odpadu: Stavební suť: stávající cena 0,50 Kč/kg nová cena 1 Kč/kg Lehký stavební materiál stávající cena 2,60 Kč/kg nová cena 8 Kč/kg (polystyren, vata) Těžký stavební materiál stávající cena 2,60 Kč/kg nová cena 4 Kč/kg Pneumatiky stávající cena 20 Kč/ks nová cena 30 Kč/ks V platnosti zůstává, že je možné zdarma uložit 500 kg stavební suti na číslo popisné a měsíc. Těžký a lehký stavební odpad je plně zpoplatněn. Dále je možné zdarma uložit 4 ks pneumatik na číslo popisné a rok. Upozorňujeme, že není možné jednorázově navezený stavební odpad s hmotností nad 500 kg rozepisovat na více čísel popisných. Dále upozorňujeme, že do areálu Sběrného dvora je povolen vjezd vozidla max. 3,5 t.

Aktuální informace - Pohostinství u Gábinky

úterý, 02. listopad 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Vážení spoluobčané, z důvodu šíření různorodých informací a teorií o fungování „Pohostinství u Gábinky“ Vám sděluji následující. Obec po dohodě se současným nájemcem zveřejnila záměr na pronájem pohostinství od listopadu 2021. Samotné vyhlášení záměru neznamená automatické ukončení stávající nájemní smlouvy. Mezi obcí a nájemcem je dohoda, že pokud se obci nepodaří najít nového pronajímatele bude i nadále pohostinství provozovat dle svých aktuálních možností (aktuálně od pátku do neděle). Nájemní smlouva vypovězena není a nový nájemce je prozatím také v nedohlednu. Zde si Vás dovolím požádat o spolupráci, v případě, že víte o někom, kdo by mohl mít zájem v naší obci provozovat pohostinství tak za kontakt budeme rádi. Patrik Mikulášek, starosta

Kontejner - bioodpad

pátek, 29. říjen 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Kontejner na biodpad je přistaven na Člopě a u Hasičské zbrojnice. Silnější větve ponechejte vedle kontejneru. Nevhazujte velkoobjemový a nebezpečný odpad. V případě potřeby budou kontejnery přistaveny opakovaně.Děkujeme

Informace - zubní Sloup

úterý, 26. říjen 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Informujeme, že se na zubním ve Sloupu se v pátek 29.10.2021 neordinuje.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 35 [ > ]

Patička stránky