Obsah stránky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 6 ... 20 [ > ]

Informace pro občany

středa, 18. březen 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Vážení spoluobčané, zveřejňujeme důležité informace v souvislosti se šířením koronaviru. Dle nařízení vlády se zakazuje s účinností od 19. března 2020 od 00:00 hod. všem osobám pohyb a pobyt na všech místech mimo bydliště, bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky. Důrazně upozorňuji občany, že tuto povinnost je nutné brát velice vážně a nevycházet bez této ochrany. Je to o naší odpovědnosti a v této chvíli také o ochraně našich spoluobčanů. Dále Vláda rozhodla, že občané starší 65 let, mají přednostně navštěvovat obchody s potravinami v době od 10:00 do 12:00 hodin, kde bude zajištěno, aby pro ně byly dostupné základní potraviny.Prosíme o respektování těchto nařízení a opatření. Dále oznamujeme občanům, že sběrný dvůr ve Veselici je do odvolání uzavřen.

Informace Ministerstva zdravotnictví ČR

čtvrtek, 12. březen 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Informace Ministerstva zdravotnictví ČR

Dětský karneval

středa, 11. březen 2020 // AKCE V OBCI

Informujeme o zrušení DĚTSKÉHO KARNEVALU, náhradní termín není prozatím stanoven.

Prodej stromků

středa, 11. březen 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 16. března 2020 v čase 12.00 - 12.30 hodin před Obecním úřadem stromky k jarní výsadbě. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Kontejner - svoz velkoobjemového odpadu

středa, 11. březen 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Oznamujeme občanům, že od 13. do 15.března bude u Hasičské zbrojnice přistaven kontejner na velkoobjemový odpad. Do kontejneru nevhazujte bioodpad a nebezpečný odpad. Děkujeme za pochopení

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 6 ... 20 [ > ]