Informace obce Vavřinec - sběrný dvůr

čtvrtek, 04. listopad 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Informujeme občany o změnách na sběrném dvoře odpadů ve Veselici: S účinností od 1.11.2021 došlo k níže uvedeným změnám cen za uložení odpadu: Stavební suť: stávající cena 0,50 Kč/kg nová cena 1 Kč/kg Lehký stavební materiál stávající cena 2,60 Kč/kg nová cena 8 Kč/kg (polystyren, vata) Těžký stavební materiál stávající cena 2,60 Kč/kg nová cena 4 Kč/kg Pneumatiky stávající cena 20 Kč/ks nová cena 30 Kč/ks V platnosti zůstává, že je možné zdarma uložit 500 kg stavební suti na číslo popisné a měsíc. Těžký a lehký stavební odpad je plně zpoplatněn. Dále je možné zdarma uložit 4 ks pneumatik na číslo popisné a rok. Upozorňujeme, že není možné jednorázově navezený stavební odpad s hmotností nad 500 kg rozepisovat na více čísel popisných. Dále upozorňujeme, že do areálu Sběrného dvora je povolen vjezd vozidla max. 3,5 t.

Informace obce Vavřinec - sběrný dvůr:

Informujeme občany o změnách na sběrném dvoře odpadů ve Veselici:

S účinností od 1.11.2021 došlo k níže uvedeným změnám cen za uložení odpadu:

Stavební suť:                                   stávající cena     0,50 Kč/kg          nová cena 1 Kč/kg

Lehký stavební materiál                              stávající cena     2,60 Kč/kg          nová cena 8 Kč/kg

(polystyren, vata)

Těžký stavební materiál                stávající cena     2,60 Kč/kg          nová cena 4 Kč/kg

Pneumatiky                                      stávající cena     20 Kč/ks              nová cena 30 Kč/ks

V platnosti zůstává, že je možné zdarma uložit 500 kg stavební suti na číslo popisné a měsíc. Těžký a lehký stavební odpad je plně zpoplatněn. Dále je možné zdarma uložit 4 ks pneumatik na číslo popisné a rok. Upozorňujeme, že není možné jednorázově navezený stavební odpad s hmotností nad 500 kg rozepisovat na více čísel popisných. Dále upozorňujeme, že do areálu Sběrného dvora je povolen vjezd vozidla max. 3,5 t.