Restaurování Božích muk

pátek, 18. duben 2022 // AKCE V OBCI

V roce 2021 naše obec získala dotaci z rozpočtu Ministerstva zemědělství v rámci dotačního titulu "Údržba a obnova kulturních památek a venkovních prvků". Celkové náklady na restaurování předpokládáme ve výši 194 810,- Kč, výše dotace 136 367,- Kč a z rozpočtu obce budeme hradit 58 443,- Kč. Před několika týdny proběhla demontáž a přesun do ateliéru. Navrácení předpokládáme do letních prázdnin.

Restaurování Božích muk:

Fotogalerie k článku

Zobrazit celou galerii k článku