Obsah stránky

Svoz nebezpečného odpadu

středa, 27. duben 2022 // ÚŘAD INFORMUJE

Svoz nebezpečného odpadu: informujeme o termínu svozu nebezpečného odpadu v naší obcí, který proběhne 3.5.2022 v době od 14:00 do 14:30 hodin u hasičské zbrojnice. Odpad předávejte přímo pracovníkům svozové společnosti. POZOR ZMĚNA - nově si elektroodpad (vše co je do zásuvky a na baterky) převezmou pracovníci obce nikoliv svozové společnosti.

Text // Správce


Svoz nebezpečného odpadu:
informujeme o termínu svozu nebezpečného odpadu v naší obcí, který proběhne 3.5.2022 v době od 14:00 do 14:30 hodin u hasičské zbrojnice. Odpad předávejte přímo pracovníkům svozové společnosti. POZOR ZMĚNA - nově si elektroodpad (vše co je do zásuvky a na baterky) převezmou pracovníci obce nikoliv svozové společnosti.
 

Patička stránky